Zateplenie domov Trenčín

Obnovíme fasádu vášho rodinného domu a pomôžeme vám znížiť náklady na energie. Zatepľovaniu domov sa venujeme od roku 1999 – našich zákazníkov máme v celkom Trenčianskom kraji.

Pri zatepľovaní rodinných domov používame výhradne kvalitné a overené materiály. Spolu s dodržaním technologických postupov sú zárukou očakávanej úspory a krajšieho vzhľadu vášho rodinného domu.

Môžete nám dôverovať – pri zateplení vášho rodinného domu si dáme záležať, odvedieme profesionálnu prácu a poskytneme vám záruku.

Prečo práve my?

  • Máme skúsenosti od roku 1999. Realizovali sme zateplenie množstva rodinných domov, zrekonštruovali sme mnoho bytových domov, opravili množstvo fasád. Natreli sme strechy po celom Trenčianskom kraji.
  • Môžete počítať so 100% kvalitou práce a materiálov
  • Ponúkame výborný pomer kvalita / cena
  • O každom kroku ste informovaní
  • Naši zákazníci nepoznajú slovo reklamácia
  • Žiadne prekvapenia za neplánované položky

MALI BY STE VEDIEŤ

Ako všetci vieme, práve fasáda rodinného domu je dlhodobo vystavená poveternostným vplyvom – vietor, dážď, sneh, slnko. Práve preto je dôležité vybrať si tú správnu fasádnu omietku. Radi vám pri tomto výbere pomôžeme. Máme dlhoročné skúsenosti práve v oblasti fasádnych omietok, farieb. Priamo s výrobcom vieme fasádne omietky a farby pripraviť pre každú stavbu na mieru. Jedná sa hlavne o komponenty: protimachová prísada -fungicídy : samočistiaci efekt. Práve prítomnosť týchto komponentov zaručí, že fasáda Vášho rodinného domu bude dlhodobo čistá, bez machov a plesní.

Pomôžeme Vám aj s výberom vhodného odtieňa, aby Vaša fasáda nebola vyblednutá behom krátkeho času. Pigmenty do omietok a farieb sú na trhu dva druhy: PRÍRODNÉ a CHEMICKÉ . S týmto problémom Vám vieme samozrejme pomôcť . Stačí sa obrátiť na nás .

DOPRAJTE SI KVALITU ZA ROZUMNÚ CENU .